ODM
Máme po voľbách, ktoré síce Slovensko zafarbili do červena, no v konečnom dôsledku mala táto farba modrý odtieň. Na našu radosť zvíťazili tí, ktorí sú spojení s víziou úspešného Slovenska. Aj ODM-ka pridala svojou troškou v podobe antikampane ANTIFICO 2, ktorá zaznamenala ja mediálny ohlas. Aj z tohto dôvodu sa súčasťou tohto vydania Newsletteru stala rubrika Napísali o nás, ktorá sa vyskytne vždy, ak na to bude príležitosť.

ODM: Proti Ficovi s nálepkami AntiFico-klamár
Občiansko-demokratická mládež spustila kampaň Zbohom, Fico! na internete a Facebooku a po celom Slovensku rozdávajú antificovské nálepky. Občiansko-demokratická mládež chodí po Slovensku s protivládnou kampaňou Zbohom, Fico! a rozdávajú nálepky s heslami proti premiérovi Robertovi Ficovi. Minulý týždeň spustili interaktívny webový portál ZbohomFico, čím kampaň zavŕšili. Cieľom kampane je umožniť ľuďom vyjadriť svoj názor na súčasnú vládu a jej zloženie na čele s Robertom Ficom. S portálom je spojená aj stránka na Facebooku s rovnomenným názvom. Zatiaľ jej sympatie vyjadrilo viac ako 7 900 ľudí. „Veľmi veľa negatívnych javov, s ktorými sa dnes stretávame vo verejnom živote, má spoločného menovateľa, a tým je Robert Fico. Nie je preto náhoda, že aj tohtoročná kampaň sa nesie v antifico duchu,“ tvrdí predseda organizácie Ján Bučkuliak.

Samolepky sú v štyroch motívoch AntiFico-Grécko, AntiFico-klamár, AntiFico-zlodej a AntiFico-pudlík. „Vyjadrujú naše presvedčenie, že ďalšie prípadné vládnutie Roberta Fica naSMERuje Slovensko gréckou cestou. V druhom motíve odmietame socialisticko-populistickú rétoriku súčasného premiéra. Tretím motívom upozorňujeme na mnohé pochybné tendre, pri ktorých štát prichádza o desiatky miliónov eur. Posledný motív reaguje na nedávno zverejnené skutočnosti, z ktorých vyplýva, že Róbert Fico je len poslušným vykonávateľom prianí ľudí, ktorí do jeho strany v predvolebných časoch naliali obrovské množstvo peňazí,“ informoval Bučkuliak.
SITA

Mládí občianski demokrati vytiahli na Fica nálepky
BRATISLAVA. Občiansko-demokratická mládež chodí po Slovensku s protivládnou kampaňou Zbohom, Fico! a rozdávajú nálepky s heslami proti premiérovi Robertovi Ficovi. Minulý týždeň spustili interaktívny webový portál ZbohomFico, čím kampaň zavŕšili. Cieľom kampane je umožniť ľuďom vyjadriť svoj názor na súčasnú vládu a jej zloženie na čele s Robertom Ficom. S portálom je spojená aj stránka na Facebooku s rovnomenným názvom. Zatiaľ jej sympatie vyjadrilo viac ako 7 900 ľudí. „Veľmi veľa negatívnych javov, s ktorými sa dnes stretávame vo verejnom živote, má spoločného menovateľa, a tým je Róbert Fico. Nie je preto náhoda, že aj tohtoročná kampaň sa nesie v antifico duchu,“ tvrdí predseda organizácie Ján Bučkuliak.
Samolepky sú v štyroch motívoch AntiFico-Grécko, AntiFico-klamár, AntiFico-zlodej a AntiFico- udlík. „Vyjadrujú naše presvedčenie, že ďalšie prípadné vládnutie Roberta Fica naSMERuje Slovensko gréckou cestou. V druhom motíve odmietame socialisticko-populistickú rétoriku súčasného premiéra. Tretím motívom upozorňujeme na mnohé pochybné tendre, pri ktorých štát prichádza o desiatky miliónov eur.
Posledný motív reaguje na nedávno zverejnené skutočnosti, z ktorých vyplýva, že Róbert Fico je len poslušným vykonávateľom prianí ľudí, ktorí do jeho strany v predvolebných časoch naliali obrovské množstvo peňazí,“ informoval Bučkuliak.
SME