Ján Bučkuliak

Pán premiér, obnovili ste pekný folklór čakania v radoch z čias červenej letargie, len už nečakáme na banány, ale na výmenné lístky u lekára. Pochvalu si tiež zaslúžia Vaši úderníci na ministerstve práce, „socialistických“ vecí a rodiny, ktorí určite pracovali na 130%, aby znížili mieru zhodnocovania v druhom pilieri. Aj naďalej si nevšímajte, pán premiér, že tu máme trhovú ekonomiku a z peňazí daňových poplatníkov nechávajte tlačiť brožúry o „podvratných a buržoáznych“ praktikách DDS-iek.

Ešteže máme v správe SPF dosť pôdy pre všetkých. Prajeme Vám stále dosť odhodlania ignorovať kauzy antických rozmerov a oceňujeme umné prenesenie pozornosti na škandalizovanie opozície. Tiež chceme vyzdvihnúť, že opäť má každý občan právo byť sledovaný spravodajskými službami a takto získané informácie môžu byť použité napríklad aj na tlačových konferenciách.

Konečne ste zabezpečili príchod slobody do našich médií tým, že každý si bude môcť povedať „svoju verziu pravdy“(R. Rafaj). Dúfame, že to umlčí všetkých „na cti utŕhačov“ z tlačených médií, ktorí si dovolia zverejniť pravdu o Vašej vláde.

Hodláte sa odstrániť ÚPN, svedomie národa. Veď čo tam po svedomí, to nikoho v dnešnej dobe nezaujíma… Správne, kto ovláda prítomnosť, ovláda aj minulosť!

Gratulujeme, pán premiér, že začínate úspešne zapadať do koloritu „mocných“ mužov, len ste si nezvolili fúzky, ale podmanivé čaro hrubého obočia. Možno sa aj Vy raz dočkáte a budete môcť pozvať k nám „bratov“ z krajín, ktoré sú „ďaleko vpredu“, aby zachránili Vašu Vec!