ODM Žilina
Podujatie bolo súčasťou Vianočných trhov. Počas predaja sa v stánku okrem primátora vystriedali aj poslanci mestského zastupiteľstva, predstavitelia Občiansko-demokratickej mládeže, osobnosti kultúrneho a spoločenského života a zástupcovia neziskových organizácií.
Výťažok z benefičného punču (2 144,89 €) šiel v prospech Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska.
Mesto Žilina v minulosti organizovalo viacero benefičných akcií. Za všetky možno spomenúť dobrovoľné cestovné v MHD, z ktorého bolo podporené Detské krízové centrum Náruč v Žiline – Zádubní, v čase Staromestských slávností bola benefícia zameraná na klaunov doktorov – združenie Červený Nos Clowndoctors a na Vianoce na OZ Návrat.
Tento rok sa na benefičnom primátorskom punči podieľala aj Občiansko-demokratická mládež v Žiline. Počas tejto milej akcie sa členovia nášho klubu nevenovali len  predávaniu samotného punču. Rozprávali sa z mladými ľuďmi, pre ktorých bolo pripravených množstvo materiálov o činnosti Občiansko-demokratickej mládeži v našom meste. Aj touto formou sa náš klub snažil poukázať na to, že ani nám mladým nie je ľahostajný osud ľudí s ťažkou životnou cestou.

Fotogaléria – pre viac fotiek klikni tu.