ODM

Občiansko-demokratická mládež odhalila pravú tvár Roberta Fica. Je ňou slepá láska ku komunizmu a nostalgia za ponurými časmi plánovania, budovateľských päťročníc a päťcípych hviezd.

V čase, keď väčšina mladých ľudí v roku 1989 štrngala na námestiach kľúčami proti komunizmu, Robert Fico sa ako ambiciózny komunista chystal na cestu do USA a revolúcia ho netrápila. Podľa vlastných slov ju dokonca nepovažuje za nejaký zásadný prelom.

Robert Fico je presvedčený, že ľudia sa za komunizmu mali lepšie. Komunisti sú podľa neho najlepšími odborníkmi v spoločnosti po páde totality. Fandí kubánskemu tyranovi Fidelovi Castrovi, a neprekáža mu oslovenie “súdruh”. Bratskou návštevou Lukašenkovho Bieloruska legitimizoval poslednú baštu totalitného komunizmu v Európe. Na kamarátske stretnutia chodí aj do Líbie, ktorej vodca Muamar Kaddáfí nechal bez mihnutia oka vyhodiť do vzduchu lietadlo s 270 civilistami na palube.

Robert Fico vo svojom srdci vždy bol, je a bude komunistom. Hovoria o tom jeho vlastné slová, skutky a budovateľské plány. Jeho viera v lepšie plánované zajtrajšky je z nášho pohľadu nezlučiteľná s prosperitou našej krajiny.

Odkazujeme preto každému koho sa súdruh Fico snaží svojimi rečami oklamať: “Kto do teba Ficom – ty doňho rozumom!”