Vyhlásenie Kongresu ODM

Dňa 11.mája 2014 schválil Kongres Občiansko-demokratickej mládeže podporu trom kandidátom do Európskeho parlamentu. Veríme, že kandidáti, ktorí nás požiadali o podporu a ktorým sa Kongres ODM rozhodol prejaviť svoju dôveru budú v prípade svojho zvolenie dôsledne reprezentovať Slovenskú republiku v Európskom parlamente.

ODM vyjadruje svoju podporu týmto kandidátom:

Eduard Kukan (SDKÚ-DS) Pán Kukan predstavuje skúseného politika, diplomata, ktorý ako minister zahraničných vecí vyjednával náš vstup do EU. Ako obhajujúci europoslanec je plný elánu a v jeho práci v Europarlamente vidieť rešpekt kolegov a delegácii, s ktorými pracuje. Nech mu táto skvelá forma a chuť do života pretrváva a sú zárukou dobrej služby pre Slovensko.

Jozef Viskupič (OĽaNO) Pán Viskupič je čestný človek a dlhodobý priateľ občianskeho aktivizmu na Slovensku Predstavuje strednú generáciu politikov, ktorí prinášajú do politiky nové nápady a ideály. Veríme, že p. Viskupič je kandidát, ktorý v prípade zvolenie prinesie nový vietor do Európskej politiky.

Miroslav Hajnoš (EDS) Miroslav Hajnoš mladý iniciatívny človek, ktorý založil niekoľko mládežníckych organizácií na Slovensku. Komunikuje s mladými ľuďmi moderným spôsobom a sprostredkuváva možnosti realizácie sa mladých ľudí na európskej úrovni aj prostredníctvom ponuky stáží. Je to človek, ktorý spája ľudí a ktorého základom agendy je podpora mladých ľudí a to hlavne v oblasti ich vzdelávania.

plagat 3ludia (1)jpeg